Blachodachówka modułowa

Kolejny nowy produkt dla najbardziej wymagających Klientów i Wykonawców. Dopracowana w szczegółach jest najlepiej składającą się blachodachówką na rynku.

Barcelona na każdym dachu wygląda po prostu niepowtarzalnie. Ma najmniej widoczne łączenia wzdłużne, co uzyskaliśmy dzięki specjalnie wyprofilowanym krawędziom zakładkowym (nie mają tego żadne blachodachówki modułowe). 

//dachluczaj.pl/wp-content/uploads/2018/08/DSC01646.jpg

Barcelona jest symetryczna, możliwa do układania zakładami na lewą lub prawą stronę, a także z góry do dołu – gwarantuje to łatwość montażu.

Dzięki temu, że jest symetryczna, dla lepszej estetyki wykonania możemy przy układaniu wziąć pod uwagę z której strony patrzymy na połać i wzdłużne zakłady na arkuszach wykonać w kierunku przeciwnym aby były całkowicie niewidoczne z odpowiedniej strony.

Dostępna jest we wszystkich kolorach jakie posiadamy w ofercie. Szczególnie polecamy blachy klasy Premium z 50-letnią gwarancją o podwyższonych parametrach jakościowych np. powłoka lakierowa o grubości lakieru 55 mikronów lub innowacyjna powłoka GreenCoat. Klasa produktów Premium w najlepszej jakości, pozwoli Państwu cieszyć się z dokonanego wyboru i zachować niezmienny blask dachu przez długie lata.

Zapewniająca najmniej odpadów wśród blachodachówek, dzięki temu iż jest symetryczna.

W zależności od kształtu dachu i preferencji Klienta lub Wykonawcy możemy ten wyjątkowy, w 100 % dopracowany produkt jakim jest Barcelona wykonać w arkuszach jedno- i dwu- modułowych lub Barcelona Long w arkuszach o konkretnej długości.

Schemat produktu

//serwer1307830.home.pl/dachluczaj/wp-content/uploads/2018/07/barcelona-przekroj.jpg

 

Armano jest profilowana z blach wytwarzanych w krajach UE między innymi: Szwecja, Finlandia, Niemcy, Włochy również w Polsce. Najwyższej jakości stal, wieloletnia gwarancja, bogata kolorystyka sprawiają iż dachówka Armano zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Perfekcyjne wykończenie wszystkich elementów i detali Armano podkreśla piękno TWOJEGO dachu. Usztywniona krawędź startowa arkusza wygląda bardzo delikatnie i podkreśla najwyższe na rynku (37mm) przetłoczenie profilu. Podgięcie krawędzi w kierunku spadku dachu skutecznie zabezpiecza połączenie modułów przed gromadzeniem się wilgoci i zanieczyszczeń na łączeniach oraz ułatwia rozdzielanie arkuszy z palety.

 

//serwer1307830.home.pl/dachluczaj/wp-content/uploads/2018/07/armano01-e1531126420847.jpg

Najbardziej istotną zaletą jest to, iż podczas montażu NIE RYSUJE SIĘ dolny arkusz. Modułowe wymiary arkuszy, dostępność, niewidoczne połączenia, symetryczny kształt profilu dają możliwość układania w każdym kierunku od lewej do prawej i odwrotnie. To wszystko składa się na doskonałą dachówkę Armano.

Armano to dach bezpieczny i lekki, a dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu oraz zastosowaniu materiałów z najdłuższą, nawet 50 – letnią gwarancją jest niezawodny i trwały. Zastosowanie szerokich matryc tłoczących gwarantuje idealne wyprofilowanie widocznego kształtu z podkreśleniem wyrazistości profilu Armano.

Pokrycie Armano produkujemy z blachy stalowej najwyższej jakości o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, ocynkowaną ogniowo powłoką cynku od 275 g/m2 do 300 g/m2. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska powłok lakierowych, produkt zyskał bardzo długą żywotność, wzmocnioną odporność na zarysowania i działanie promieni UV.

Mając na uwadze maksymę „lepiej zapobiegać niż leczyć” firma produkuje każdą partię Armano tylko i wyłącznie z jednego kręgu blachy aby zapewnić 100% brak różnicy odcieni pomiędzy modułami. Partie materiałów z tej samej huty mogą być „identyczne” przez kilka lat jednakże po pewnym czasie różnice w odcieniach mogą się pogłębiać dając efekt szachownicy na dachu. Tylko takie rozwiązanie zapewnia identyczne kolory na twoim dachu w każdych warunkach atmosferycznych.

Schemat produktu

 

//dachluczaj.pl/wp-content/uploads/2018/08/armano_przekroj-1.jpg

 

 

Połysk


 

Mat


 

HDX