biuro@dachluczaj.pl
Łyski, ul. Warszawska 26, 16-070 Choroszcz

Kariera

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń;
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
kariera dachy łuczaj

Aktualne stanowiska pracy

Specjalista ds. sprzedaży
Operator linii

Doradca Techniczno Handlowy

Miejsce pracy: Łyski k. Białegostoku

Główne zadania

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.

Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej)
  • Wykształcenie przynajmniej średnie
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dedykowane szkolenia dla pracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

Operator linii produkcyjnej

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów produkcyjnych, obsługa maszyn do produkcji pokryć dachowych, kompletowanie zamówień, załadunek / rozładunek towaru, dbanie o porządek na magazynie.

Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie pracy przy produkcji
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności