biuro@dachluczaj.pl
Łyski, ul. Warszawska 26, 16-070 Choroszcz
 
Oferta

Blachodachówka modułowa Armano

blachodachówka armano

Opis produktu

Armano jest profilowana z blach wytwarzanych w krajach UE między innymi: Szwecja, Finlandia, Niemcy, Włochy również w Polsce. Najwyższej jakości stal, wieloletnia gwarancja, bogata kolorystyka sprawiają iż dachówka Armano zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Perfekcyjne wykończenie wszystkich elementów i detali Armano podkreśla piękno TWOJEGO dachu. Usztywniona krawędź startowa arkusza wygląda bardzo delikatnie i podkreśla najwyższe na rynku (37mm) przetłoczenie profilu. Podgięcie krawędzi w kierunku spadku dachu skutecznie zabezpiecza połączenie modułów przed gromadzeniem się wilgoci i zanieczyszczeń na łączeniach oraz ułatwia rozdzielanie arkuszy z palety.
Najbardziej istotną zaletą jest to, iż podczas montażu NIE RYSUJE SIĘ dolny arkusz. Modułowe wymiary arkuszy, dostępność, niewidoczne połączenia, symetryczny kształt profilu dają możliwość układania w każdym kierunku od lewej do prawej i odwrotnie. To wszystko składa się na doskonałą dachówkę Armano.

Armano to dach bezpieczny i lekki, a dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu oraz zastosowaniu materiałów z najdłuższą, nawet 50 – letnią gwarancją jest niezawodny i trwały. Zastosowanie szerokich matryc tłoczących gwarantuje idealne wyprofilowanie widocznego kształtu z podkreśleniem wyrazistości profilu Armano.

Pokrycie Armano produkujemy z blachy stalowej najwyższej jakości o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, ocynkowaną ogniowo powłoką cynku od 275 g/m2 do 300 g/m2. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska powłok lakierowych, produkt zyskał bardzo długą żywotność, wzmocnioną odporność na zarysowania i działanie promieni UV.

Mając na uwadze maksymę „lepiej zapobiegać niż leczyć” firma produkuje każdą partię Armano tylko i wyłącznie z jednego kręgu blachy aby zapewnić 100% brak różnicy odcieni pomiędzy modułami. Partie materiałów z tej samej huty mogą być „identyczne” przez kilka lat jednakże po pewnym czasie różnice w odcieniach mogą się pogłębiać dając efekt szachownicy na dachu. Tylko takie rozwiązanie zapewnia identyczne kolory na twoim dachu w każdych warunkach atmosferycznych.

 

Parametry techniczne