biuro@dachluczaj.pl
Łyski, ul. Warszawska 26, 16-070 Choroszcz
 
Oferta

Blachodachówka modułowa Barcelona

blachodachówka barcelona

Opis produktu

Kolejny nowy produkt dla najbardziej wymagających Klientów i Wykonawców. Dopracowana w szczegółach jest najlepiej składającą się blachodachówką na rynku.

Barcelona na każdym dachu wygląda po prostu niepowtarzalnie. Ma najmniej widoczne łączenia wzdłużne, co uzyskaliśmy dzięki specjalnie wyprofilowanym krawędziom zakładkowym (nie mają tego żadne blachodachówki modułowe). 

 
Barcelona jest symetryczna, możliwa do układania zakładami na lewą lub prawą stronę, a także z góry do dołu – gwarantuje to łatwość montażu.

Dzięki temu, że jest symetryczna, dla lepszej estetyki wykonania możemy przy układaniu wziąć pod uwagę z której strony patrzymy na połać i wzdłużne zakłady na arkuszach wykonać w kierunku przeciwnym aby były całkowicie niewidoczne z odpowiedniej strony.

Dostępna jest we wszystkich kolorach jakie posiadamy w ofercie. Szczególnie polecamy blachy klasy Premium z 50-letnią gwarancją o podwyższonych parametrach jakościowych np. powłoka lakierowa o grubości lakieru 55 mikronów lub innowacyjna powłoka GreenCoat. Klasa produktów Premium w najlepszej jakości, pozwoli Państwu cieszyć się z dokonanego wyboru i zachować niezmienny blask dachu przez długie lata.

Zapewniająca najmniej odpadów wśród blachodachówek, dzięki temu iż jest symetryczna.

W zależności od kształtu dachu i preferencji Klienta lub Wykonawcy możemy ten wyjątkowy, w 100% dopracowany produkt jakim jest Barcelona wykonać w arkuszach jedno- i dwu- modułowych lub Barcelona Long w arkuszach o konkretnej długości.

 

 

Kolorystyka

 

Parametry techniczne

Galeria